- این نوشته مال دو هفته پیشه.
- دوهزار و سیصد کلمه بیشتر نیست. :)

این مدت روزای شلوغی رو گذروندم. پر بود از اتفاقای جدید. توی یک هفته چند تا اتفاق افتاد که توی یه سال آدم نمی افته! درباره پرسبوک هم که خیلی دلم میخواست بنویسم، نوشتم. ولی بعد گفتم حالا که اینقد دیر شده یه هفته دیگه هم روش. بعدا میذارمش. فعلا حرفای مهم‌ تری برای گفتن هست.

بعد از نمایشگاه مدرسه، هفته‌ی پراضطراب ژوژمانها آغاز شد. البته هیچ وقت از اونایی نبودم که شب ژوژمان کار کنن ولی خب امسال شدم. آقا تقصیر کنکوره :) خلاصه که تا نصفه شب بیدار موندم و وااای چه بر من گذشت. سه شب تو هفته پشت سر هم ساعت دوازده شب حدودا پادشاه سوم و اینا بودم. نخیر زود قضاوت نکنید. من به طور معمول تو این ساعت به پادشاه شونصدم هم رسیدم.

و اما، بریم سر اصل مطلب! چیزی که الآن میخوام ازش بگم: اهمیت حال در زندگانی. ببین. من فهمیده‌م که تو اگه صد تا دوره مدیریت زمانم رفته باشی یک وقتهایی هست که بدون هیچ دلیل خاصی، پیش نمیری.کار نمیکنی. چیزی نیستی که میخوای باشی یا حتی، نمیخوای چیزی باشی که میخوای باشی! چرا؟‌ چون حالت خوب نیست. تموم شد و رفت.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

♡best weblog♡ موسسه حقوقی و داوری رواسازان عدالت سپاه ثقلین st خاطرات یک عدد الکی شاد! اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق آداک کنترل تامین تجهیزات اتوماسیون و ابزار دقیق آنتی اسکالانت baghirani سروموتور ESTUN PRONET S 1KW/2000RPM/200V mohammadshirazi1375